פרגולות חשמליות מתכווננות

פרגולות חשמליות מתכווננות -הפקה בהתאמה אישית שלכם.

חברתנו מציעה פיתוח והתקנה אישית של פרגולות אלומיניום מודרניות עם רפפות (לוחות גג) מתכווננות. לאחר ביצוע ההזמנה, המודד שלנו יוצא אליכם ומפתח את הפרויקט אישי לפי רצונות העדיפויות שלכם. אנחנו עובדים במהירות וביעילות רבה בכל רחבי הארץ.

תיאור הפרגולה

באופן כללי, פרגולה מאלומיניום היא סוג של סוכך, המונח על 2 או 4 עמודים, שיש לו גג בצורה של רפפות סיבוביות. לכל דגם יש גודל, צבע, אביזרים נוספים וסגנון עיצוב שונים.

פרגולות חשמליות מתכווננות הן פתרון חדש בארגון שטח פתוח ליד הבית. בגלל השימוש באלומיניום בבנייתה ניתן להפוך אותה לקלילה ככל האפשר. לכן אין צורך ביסוד תחת פרגולה, וכשמצטרפים אותה לבית לא נוצר עומס על חזית הבניין.

היתרון העצום של פרגולה ברפפות המתכווננות. על ידי שינוי זווית הנטייה שלהם, ניתן להכניס כמות קרני שמש רצויה. ובגלל העובדה שהאלומיניום מתקרר במהירות, אפילו כאשר הרפפות סגורות לחלוטין, אין התחממות יתר של מבנה.

שיפורים אפשריים

פרגולות חשמליות מתכווננות, כסטנדרט, כוללות תומכות, לוחות גג ומנגנון סיבוב האחראי על השליטה ברפפות. יתר על כן, גם בלי גימור נוסף המראה שלה מצוין, אבל  במקרה זה קשה לשמור סגנון כללי של החלל.

האפשרויות הנוספות לציוד וקישוט:

- שימוש בצבעים שונים. ניתן לכסות רק את עמודים או את כל המבנה בחומר עמיד לשחיקה. שתי האפשרויות מעולות, הבחירה באחד מהן תלויה בהעדפות הלקוח;

- גימור בפורניר עץ-אפשרות נהדרת נוספת, מכיוון שאפשר לנצל את כל היתרונות טכניים של אלומיניום ובו זמנית לקבל מראה בלעדי מעץ. זהו פתרון מודרני ומלא חיים לבית פרטי, מלון, ספא;

- תאורה. אם הפרגולה גדולה מספיק, אז לא תוכלו להסתדר בלי תאורה נוספת. גופי תאורה ניתן להרכיב על משטח עמודי תמיכה או על קורות תקרה על מסגרת. הם אינם תלויים ברפפות, אינם מתנדנדים, ולכן לא יכולים להשפיע על הכוונון;

- לוח בקרה. לנוחות גדולה עוד יותר בערכה ישנו שלט רחוק בערכה. הוא קומפקטי וקל לשימוש.

אפשרויות שימוש

מי שמע לראשונה על פרגולה עשוי לא יודע מהתחלה כיצד ניתן להשתמש בה והיכן להתקין. אנו נייעץ לכם את אפשרויות השימוש הנהדרות. בישראל הן מבוקשות מאוד בבתים פרטיים. אפשרויות העיצוב הן שונות ותלויות ברצונכם. ישנן שתי אפשרויות:

- צמוד לבניין. ניתן להרכיב פרגולה בסמוך לבית, כך שהיא תהיה החלפת המרפסת. בשל עבודות ההכנה המינימליות במהלך ההתקנה, הפרגולה תהפוך למרפסת חדשה מהר מאוד;

נפרדת. ניתן להתקין אותה בכל מקום בשטח שלכם. במקרה כזה היא תהיה מקום נפרד לשהות בו, לשבת עם כוס קפה, עם משפחה או חברים. לעתים קרובות פרגולות כאלה נבחרות כמערכת  הצללה על בריכה. אפשרות נוספת היא ליצור פינת אוכל תחת גג מתכווננת כזה.

לא פחות פופולריות פרגולות חשמליות מתכווננות במבנים מסחריים. לדוגמה במסעדה או בבית קפה בעזרת הפרגולה תוכלו ליצור מקום פתוח נוסף. היתרון של פרגולה היא קלות הכוונון של פתיחותה בהתאם למזג האוויר.

בספא ממש ליד הבריכה פרגולה נפרדת יכולה להפוך לחדר טיפולי. ניתן להוסיף גם וילון בד אשר יתנופף ברוח.

ניתן להשתמש בפרגולות בעסק המלונות. שימוש בסוככים קטנים יצליח ליצור גישה אישית לבריכה עבור כל אורח. אפשרות נוספת היא ליצור לצד בריכה מערכת הצללה בה תוכלו להתחמם בשמש אך לא להישרף. זה דרך נהדרת  לספק את האורחים שלכם.

כפי שאתה יכול לראות, יש המון אפשרויות לשימוש בפרגולות. צרו עמנו קשר, נשמח לעזור לכם.