פרגולות חשמליות למרפסת

פרגולות חשמליות למרפסת

חברתנו עוסקת בייצור פרגולות חשמליות. אנו משתפים פעולה גם עם מקומות מסחריים (בתי קפה, מסעדות), גם עם אנשים פרטיים, כדי ליצור מקום נעים על שטח שלכם. חומרים איכותיים, הגעת המודד והמעצב במתקן - זה עלינו. אנו מציעים מחירים משתלמים וזמני ביצוע מהירים.

מהי פרגולה חשמלית?

פרגולות חשמליות למרפסת הן פתרון מודרני להשגת שטח שימושי נוסף. בעזרתו ניתן ליצור מקום סגור, פונקציונאלי ונוח. המטרה העיקרית של פרגולה זה הגנה מפני שמש וגשם.

דגמי הפרגולות שאנו מציעים הם הרבה יותר פרקטיים מאשר כאלה מבד, מכיוון שהאלומיניום ממנו פרגולות שלנו עשויות הוא חזק עמיד בפני שחיקה.

פרגולה חשמלית למרפסת בישראל זה פתרון הצללה חיוני והכרחי. בעזרת פרגולה ניתן ליצור חלל פתוח ולא להעמיס עליו עם גג מסיבי.

בין היתרונות בשימוש בפרגולה על מרפסת:

- אפשרות לכוונון זרימת האור. בהתאם לטמפרטורה ולרצונות שלכם, אתם יכולים להכניס הרבה אור או לחסום לחלוטין את הגישה של קרני שמש. זה נוח יותר מאשר במקרה של שימוש בפרגולה מטקסטיל, מכיוון שאותה תצטרכו לקפל או לפתוח כל הזמן;

- עמידות. ברור שאי אפשר להשוות טקסטיל עם אלומיניום מבחינת עמידות בפני שחיקה;

- קלות הטיפול. בגלל החלקות של המשטח, קל להסיר לכלוך מהמתכת, דבר שאי אפשר לומר על טקסטיל;

- מראה מעולה. פרגולה חשמלית למרפסת  עשויה מאלומיניום יכולה להיות בצבע מטאלי אופייני או עם גימור מעוטר - צביעה או פורניר;

- אמינות המנגנון. פרגולה חשמלית מצוידת ברפפות (לוחות) הניתנות להזזה, בעוד שהמסגרת עצמה קבועה. עקב כך בשימוש שלה פרגולה כזאת יותר עמידה . המנגנון המסובב, למרות שהוא פשוט, הוא גם אמין מאוד.

אפשרויות העיצוב

פרגולה חשמלית למרפסת מחברתנו תיראה מעולה. העיצוב שלה, המראה והפונקציות הנוספות שלה יכולות להיות מגוונות מאוד.

ישנן שתי אפשרויות ביצוע:

- צמודה לקיר. אם המרפסת אינה מכוסה, הפרגולה הסמוכה לבניין תהיה האפשרות הטובה ביותר, אתם תקבלו אלמנט עיצוב נהדר על המרפסת עם השפעה מינימלית למבנה הקיר. לפרגולות כאלה יהיו 2 "רגליים" המחזיקות את המסגרת שעליה מותקנות רפפות (לוחות) עם מנגנון סיבוב שלהן;

- פרגולה נפרדת. עבור מרפסות גדולות, בהן אין אפשרות לחבר אותה לקירות החזית, אנו ממליצים להשתמש באפשרות על 4 "רגליים". פרגולות כאלה אינן דורשות הכנה מיוחדת להתקנה, ובשל קלילות החומר הן אינן נותנות עומס משמעותי על המבנה.

יש גם מספר אפשרויות נוספות שניתן לקחת בחשבון בעת פיתוח פרויקט. חשיבות רבה היא זמינות הגימור עם חומרים שונים וצביעת המבנה. ניתן להתקין את הפרגולה בעיקר במרפסת שנבנתה כבר, לכן העיצוב הנוסף צריך להתאים לסגנון הכללי.  הגימור יכול להיות מגוון לפי בחירתכם. למשל לצבוע את כל האלמנטים. או לעשות גימור בפורניר עץ-גימור כזה נראה יפה במיוחד.

ישנה עוד אפשרות נוספת- שימוש מנורות או בגופי תאורה אחרים. זה חשוב במיוחד למרפסות גדולות או ביום מעונן, ואכן התאורה לא תהיה מיותרת. ניתן להרכיב אותה על קורות עצמאיות, לכן סיבוב הרפפות אינו יפריע לגופי תאורה.

כמו כן, כל פרגולה חשמלית למרפסת מודרנית היא אוטומטית, כלומר ניתן לשלוט בתהליך ההצללה באמצעות שלט רחוק.

פרגולה חשמלית - אפשרויות שימוש

בבתים פרטיים ודירות. בבתי מלון. במקומות כאלה התקנת פרגולות חשמליות היא חיונית. עדיף לתכנן את התקנתן בשלב יצירת הפרויקט, אך ניתן להתקין פרגולה גם בבניין מוכן. והכל מכיוון שהמבנה הוא קל וחזק ולא יעמיס על קירות ועל בסיס הבניין.

גדלים של פרגולות ואלמנטים מבניים נוספים מפותחים על פי רצון הלקוח. באתר האינטרנט שלנו או על ידי יצירת קשר טלפוני אתם יכולים להזמין את המודד שיצא אליכם למדידות ולייעוץ בחינם תוך זמן קצר.