פרגולות אלומיניום

פרגולות חשמליות מאלומיניום - ייצור והתקנה

חברתנו מפתחת בהתאמה אישית ומתקינה פרגולות חשמליות מאלומיניום, מודרניות ופרקטיות במחירים נוחים. מומחים שלנו מבצעים הערכות עלות מדויקות לפי מדידות הנעשות באתר שלך. מקביל אנו בודקים את כל השלבים כך שהתקנת נעשה תוך זמן קצר. חברתנו מציעה את ואיכות המוצר מעולה המחירים הטובים ביותר בישראל.

קצת היסטוריה

ההיסטוריה של הסוככים עתיקה מאוד וכיום אי אפשר לדעת במדויק היכן הם הופיעו. חלק מההיסטוריונים טוענים שהפרגולות מגיעות מאסיה, ואילו אחרות מטורקיה. בימי קדם והיום יש להן פונקציה דקורטיבית. לא היה קודם תוכנן מיוחד של סוככים העשויים בידיים, פשוט הבונים היו קושרים את הקורות לעצים. מאוחר יותר, כאשר האצילים העריכו את נוחות ההחלטה כזו, הבונים התחילו לפתח את העיצוב הייחודי ולהשתמש בחומרים הטובים ביותר.

הדגמים שאנו מציעים הם פונקציונליים מאוד, הם מספקים הצללה מצוינת. בנוסף כל פרגולות אלומיניום נוצרות על ידינו בהזמנה אישית, המבוססת על רצון הלקוחות.

תיאור הפרגולה

פרגולות אלומיניום יכולות בעיצובים  שונים, אך עקב אפשרויות קישוט רבות, קל מאוד להתאים אותן לחלל שמסביב.

הפרגולה המודרנית שלנו, הוא פתרון חדשני המאפשר לכם לשנות את מראה הגינה, שטח פתוח ליד בית הקפה, מסעדה או מלון. התהליך  מתחיל בביצוע מדידות אצל הלקוח, מכיוון שפרגולה חייבת להשתלב בצורה מושלמת בחלל, ולשם כך חשוב לערוך נכון את המידות שלה.

אנו נקבע גם את סוג הפרגולה העתידית-ניתן להתקין אותה צמוד לקיר המבנה או כמתקן נפרד. עלות המוצר המוכן תלויה בצריכת חומרים.

מיקום הפרגולה

המקום איפה שתותקן פרגולות אלומיניום קובע את סוגה. האפשרויות שאנו מציעים הן:

- פרגולה נפרדת - זו אחת האפשרויות הנפוצות ביותר, מכיוון שבדרך זו ניתן ליצור מקום למנוחה על כל שטח של קרקע. זו בנייה עצמאית. המסגרת התומכת מחזיקה את הרפפות. מידות וגובה נקבעים על פי רצון הלקוח. דגמים כאלה משמשים לרוב להצללה של בריכות וליצור פרגולה בסגנון היי-טק. אפשרות שימוש מעולה לפרגולה עצמאית כזאת היא יצירת חדרים נפרדים בספא ממש ליד הבריכה;

- פרגולה צמודה לבית – עם תמיכה רק על 2 עמודים, המסגרת עצמה צמודה היטב לחזית הבניין.  הקטנת כמות החומרים המשמשים בעיצוב כזה מאפשרת להפחית את עלות הפרגולה. יחד עם זאת, היא מתאים למסעדות או לביתי קפה. כמו כן, פרגולות כאלה מועילות מאוד למלונות. בעזרתן ניתן ליצור מקום מנוחה נפרד לכל אורח במחיר לא יקר .

פרגולות חשמליות מאלומיניום יכולים להיות בסוגים שונים ומפותחים על פי רצון הלקוח ויכולות האדריכל שלנו. המגבלה היחידה היא הדמיון שלכם, אנחנו מבטיחים לממש את השאר.

בקרת נוחות

ממבט ראשון נראה כי פרגולה היא רק סוכך מאלומיניום, אך שלל הדגמים המודרניים של פרגולות  הוא עצום.

אפשרויות הפרגולות שלנו:

- כוונון אור השמש. בעזרת הרפפות (לוחות) הסיבוביות אפשר להכניס מתחת לפרגולה כמות קרני שמש בדיוק כמו שאתם רוצים;

- הגנה מפני הגשם. רפפות סמוכות ניתן לסגור במצב אטום, כך הן מונעות חדירת המים.

- אפשרות יצירת "קירות" נוספים להגנה נוספת מסביב ההיקף. ניתן לבנות בין 1 ל-4 "קירות" בהתאם לרצון הלקוח. במקרה זה, וילונות הבד נראים מעולים, אך אפשרות זו מתאימה יותר לקיץ;

- תאורה. ביום מעונן, אפילו בהיעדר חומות אין מספיק אור טבעי. ניתן להתקין תאורה נוספת מתחת לתקרה על קורות בלתי תלויות לרפפות, וזה יגן מפני השפעה מכנית;

- שליטה רחוקה. זהו פתרון מצוין למשתמשים, מכיוון שנית להסדיר מידת ההצללה באמצעות לחיצת כפתור.

הזמנת עיצוב אישי של פרגולה תעזור לכם בעיצוב שטח פתוח ומוגן משמש או מגשם סמוך לבית. החומרים בהם אנו משתמשים הם עמידים וטכנולוגיית הייצור היא מודרנית.