מהי פרגולה לבית? זהו סוכך המותקן מעל השטח בכדי לספק הגנה מפני השמש, מגשם הרוח. הפרגולה יכולה להיות חשמלית, ובכך לאפשר לכם להתאים את מיקום הסוכך בהתאם לתנאי מזג האוויר. כמו כן, פרגולה לבית יכולה להיות מצוידת בקירות שיספקו הגנה אמינה מפני הרוח. עם הפרגולה ניתן יהיה להשתמש בשטח מול הבית גם בעונה הקרה.

השטח הרחב בסמוך לדלת הכניסה תהיה בסיס מצוין עליו תותקן הפרגולה. נשאר רק לבחור את החומר ממנו תיעשה פרגולה כניסה לבית, את עיצובה ואת הגודל שלה.

לבתים פרטיים פרגולות עץ מתאימות ביותר. הם נבדלות זה מזה בסגנון, ביופיין ובו זמנית אינן בולטות בנוף הכללי. אך פרגולות כאלה אינן עמידות, הן דורשות טיפול ותשומת לב מתמדת. לכן כדאי לשקול אפשרות כזו כמו פרגולה אלומיניום חשמלית. אחד היתרונות העיקריים שלו הוא חיי שירות ארוכים. הדבר התאפשר עקב השימוש בייצור ב-100% אלומיניום. כמו כן, פרגולה כזו מכוסה בצבע מיוחד, המונע השפעת הקורוזיה, ובכך מאריך את חיי המבנה. בשל העובדה כי פרגולה אלומיניום חשמלית מצוידת באוטומציה - השליטה מתבצעת באמצעות השלט הרחוק. לכן כדי להתאים את הפרגולה למצב מגז אוויר אינכם צריכים להתאמץ, פשוט לחצו על כפתור אחד והמשאלה שלכם התגשם.

פרגולה חשמלית לבית מותקנת ישירות בסמוך לבניין, כלומר היא מתחברת לבניין עצמו. אם גג הפרגולה אינו חשמלי או מחליק, אז ניתן לשים עליו צמח מטפס, שיוסיף יופי לכניסה.

עם רכשתם פרגולה חשמלית לבית עם גג הזזה, עליכם לוודא שלא יהיו עליה צמחים, מכיוון שזה יכול להשפיע לרעה על מצב האוטומציה.

כיום יש מגוון עצום של דגמי פרגולה אשר אידיאליים לקישוט הכניסה לבית. אנו נשמח לעזור לכם לבחור את הדגם הייחודי עם בפונקציונליות, חיי שירות ארוכים ומראה אטרקטיבי.

כל הפרגולות שלנו מיוצרות בייצור משלנו, מה שאומר שאתם לא צריכים לבחור דגם סטנדרטי, שיותקן אצלכם בגינה, ואולי לא יתאים לכם. עבור כל לקוח אנו יוצרים עיצוב אינדיבידואלי של פרגולה לבית. זה, בתורו, מאפשר לקחת בחשבון את כל רצונות הלקוח, לשפר את הדגם שאתם אוהבים, מבלי לחשוש שלא ניתן יהיה לייצר אותו.

אנו לא רק מייצרים, אלא גם מתקינים פרגולות. כל העבודות מתבצעות ביעילות ובמהירות האפשרית. לאחר ההתקנה אנו בודקים אם המנגנון פועל כראוי ועושים בדיקה יסודית של הפרגולה המוכנה.

אנו משתפרים כל הזמן ומוכנים להפתיע את הלקוחות שלנו לא רק עם מגוון הפרגולות, אלא גם עם ההסמכה הגבוהה של המומחים שלנו.