פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר

מה משפיע על מחיר פרגולה חשמלית מתקפלת?

אנו מייצרים ומתקינים פרגולות אוטומטיות מאלומיניום. זוהי מערכות הצללה אמינים, עמידים, עם מסגרת קשוחה. לכן ה יכולות לפעול למשך זמן רב, ועלותן המשתלמת תהיה יתרון נחמד.

בעבר הפרגולות נוצרו מעץ והיו משמשות להגנה מפני השמש או כתמיכה לגפן. כיום, העיצוב שלהן השתפר משמעותית, דגמים מודרניים הם הזדמנות ליצור נווה מדבר ביום קיץ חם סמוך לבית שלכם. הברתנו מפתחת ומתקינה פרגולות אלומיניום חשמליות בהתאמה אישית בישראל. מחירו של עיצוב נפלא כזה תלוי בגורמים רבים.

מהי פרגולה?

פרגולה מודרנית היא מערכת הגנה רב עונתית מפני שמש וגשם. יש לה עיצוב חדשני כולל פיתוחים מיוחדים לשימוש בחוץ, מנגנונים מודרניים וחומרים עמידים. אנו מייצרים פרגולות לפי מדידות אישיות.

סוגים של פרגולה.

פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר קודם כל תלוי בסוג ויעד שלפרגולה מכיוון שהמבנים נבדלים זה מזה בגודל שלהם בהתאם למטרה.

ישנם סוגים כאלה:

- בבית פרטי. פרגולות יחסית קטנות, מכיוון שהן משמשות בצורת המרפסת. פתרון זה נוח, מכיוון שניתן לכוונן את דרגת ההצללה, ועל ידי כך ליצור תנאים מתאימים;

- במסעדה. פתרון מקורי לשטח פתוח של מסעדה. העיצוב של פרגולה נועד לגרום ללקוחות להרגיש בנוח ככל האפשר. חוץ מזה תחת הסוכך ניתן למקם את כל מה שאתם צריכים למבקרים שלכם;

- בבריכה. דגמים  שונים בגדלים שלהם, העיצוב מפותח באופן אישי;

- במלון. אפשרות משופרת לחופשת המבקרים בחוץ. מידות נבדלים זה מזה, בהתאם למיקום ההתקנה. ניתן להתקין במרפסות קטנות של חדרים נפרדים. כמו כן גם כסוכך משותף עבור מספר גדול של אורחים.

המחירים מחושבים באופן אישי, על פי גודל, יעד ספציפי, מיקום התקנה ודחיפות ההזמנה.

בנייה.

יש מבחר פרגולות בעיצוב אישי שאנחנו מציעים. לדוגמה סוככים המבוססים על 2 תומכים מתאימות מצוין לצד הדרומי של הבית. במקרה כזה הם מספקות הגנה אמינה מפני קרני שמש.

מנהרות הן פרגולות ארוכות רצופות אחת אחרי השנייה. הסוכך תומכת ב-4 עמודים. דגמים כאלה נראים יפה בשילוב עם שבילי פרחים מסביב. קיימת שליטה מתכווננת בזרימת אור במנהרות כאלה. לפרגולות נפרדות יש גם עיצובים שונים. ניתן להתקין אותן עם תמיכה על בארבעה עמודים  בדיוק כמו במנהרות. הם יכולים להיות מרובעים או מלבניים, בעלי גדלים שונים. הרפפות יכולות להיות ארוכות בזכות משקל קל של אלומיניום.

אפשרויות גימור.

לאלומיניום עצמו יש תכונות דקורטיביות גבוהות, כך שתוכלו להשאיר את הפרגולה בלי גימור נוסף. במקרה כזה לפרגולה החשמלית המתקפלת מחיר נמוך יותר. אם אתם צריכים לשמור בסגנון כזה אתם יכולים לעשות אותה עוד יותר אטרקטיבית.

אפשרויות גימור נוספות:

- גימור מסגרת תומכת. בשילוב עם הברק המתכתי של הרפפות ניתן ליצור עיצוב היי-טק מעולה;

- גימור רפפות בלבד מצד אחד או משני הצדדים. אפשרות זו תידרש אם צריך ליצור סגנון יחיד עם חזית מוגמרת כבר;

- גימור מלא של פרגולה. במקרה זה ניתן יהיה להתאים את הצבע לסגנון הצבעים שמסביב.

- הגימור בצבע או בריפוד עם פורניר דק של מיני עץ יקרי ערך. יתר על כן, האפשרות האחרונה משמשת למסגרת התומכת. 

פונקציונליות נוספת

כמובן שהמחיר מושפע מפונקציות נוספות שהפרגולות שלנו מצוידות בהן.

אפשרויות לציוד נוסף:

- תאורה - היא מותקנת על אלמנטים מבנה קבועים;

- וילונות צדדיים - מספקים הגנה לא רק מלמעלה, אלא גם לאורך הפרגולה. האפשרות כזאת נוחה במיוחד, מכיוון שתוך דקות ספורות היא הופכת את חלל פתוח לסגור לחלוטין;

- שליטה רחוקה על ידי שלט רחוק.

להזמנה אנא צרו קשר עם המנהלים שלנו – אנחנו נגיע אליכם למדידות תוך זמן קצר.